Ładowanie...
metin2 hack na smocze monety i yang

Metin2 hack na smocze monety i yang 2018

Witam!

Nie tylko z mojego zafascynowania tą gra wychodzi kolejna aplikacja, ludzie którzy tworzą społeczność gry Metin2 zrobili dobrą robotę poniewaz nie dość że oblegali nas wiadomościami z prośbami
o stworzenie apki to jeszcze podesłali nam świetnie współdziałających beta testerów, którzy sprawdzili nasz program pod względem bezpieczeństwa oraz technicznym. Sami także musimy zawsze sprawdzać
jednak dobrze jest polegać na graczach, którzy uczestniczą w rozgrywce na co dzień ponieważ znają jeszcze lepiej od nas ten świat. Tak samo jak w biznesie lepiej polegać na ludziach lepiej wykształconych w danej dziedzinie tak i my polegamy na aktywnych graczach. Metin2 hack 2017 ma za zadanie dodać do Twojego konta nieskończoną ilość smoczych monet i yang za darmo.

Przejdź do generatora online >> Metin2 Hack <<

Metin2 Hack

Hack do Metin2 jest aplikacją bardzo prostą w obsłudze w sumie jak wszystkie inne stworzone dla grona naszych fanów. Dodając do swojego konta darmowe Smocze monety czy darmowe yang
dostajesz takie możliwości jakich zwykły gracz nie ma. Jestem takiego zdania że wykorzystasz je bardzo mądrze. Dodatkowo dajemy Ci dowód działania w postaci filmiku, który znajdziesz na dole posta oraz dowód w postaci zdjęcia ekranu z telefonu.

Zalety z korzystania z Hacka do gry Metin2


 • Nie ważne czy dodasz przez program do pobrania czy przez aplikację online, yangi i sm pojawią sie na Twoim koncie chwilę po zakończeniu tego procesu.
 • System anti-ban daje Ci 100% pewność że Twoje działania pozostaną nie wykrytę a Ty będziesz mógł cieszyć się ogromną ilością waluty.
 • Program jest działający i nie zawirusowany co jest poparte niezbitymi dowodami.

Zdjęcia przedstawiające działanie aplikacji Metin2 Hack


To jest właśnie wizualizacja apki Metin2 hack na smocze monety i yang

 

Dowód działania generatora yang i smoczych monet do Metin2.

Generator Online *bez pobierania*


Przejdź do generatora online >> Metin2 Hack <<


 

Video


Wkrótce

 

Opis Metin2


Metin2 to jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa więc mam do niej ogromny sentyment. Grałem od rana do wieczora po to żeby nabijać sobie lvle i być lepszy od moich przeciwników. Cała fabuła opiera się na tym że były sobie 3 królestwa (niebiescy, żółci i czerwoni) i żyli oni w zgodzie. Kupcy z tych królestw jeździli sobie do innego aby zarobić trochę yang lub w odwiedziny do swoich znajomych. Lecz pewnego wieczoru nadeszło dla nich ogromne zaskoczenie. Z nieba zaczęły spadać kamienie Metin, które
wywołały wojnę i chaos na świecie. Trzy królestwa przez to zostały zwaśnione a szlaki handlowe zaczęły być niebezpiecznymi miejscami nie tylko przez zmutowane potwory które pojawiły się wraz z tymi wypełnionymi mocą kamieniami. Teraz nie ma już litości dla nikogo, wojny prowadzone między królestwami nie tylko zaburzył rozwój gospodarczy ale ma swoją dobrą stronę. Rywalizacja prowadzona przez jej wybuch obudziła potencjał wojsk i przez to każdy chce mieć lepszą postać i szkoli ją po to aby wygrywać ze swoimi przeciwnikami. Nie raz przyjdą ludziom do głowy takie plany jak atak na sąsiednie królestwo a możliwości jest dosyć dużo ponieważ nie tylko jedna kraina prowadzi do innego królestwa
ale jest ich kilka więc można bardzo zaskoczyć swojego wroga. Do swojej dyspozycji mamy klasy postaci takie jak : Wojownik, który jest silny w walce wręcz, ninja który potrafi zasztyletować swojego przeciwnika lub ciąć strzałami z łuku go na odległość, sura którego magia jest ogromnie potężna i szaman który sprawi ze przeciwnik zobaczy gwiazdy jak dostanie z ciężkiego wachlarza. Do rozgrywki doszła też opcja w której możesz być wilkołakopodobną postacią, która jest jeszcze silniejsza od wojownika. Do Ciebie należy wybór jak wykorzystasz swoje umiejętności, jedno jest pewne, dzięki naszej aplikacji masz ogromną przewagę nad wrogiem, wykorzystaj to dobrze.

Instrukcja obsługi w pigułce


 1. Pobierz plik Metin2_hack
 2. Włącz Metin2_hack.exe.
 3. Wprowadź kod aktywacyjny aplikacji (uzyskasz go po naciśnięciu “Uzyskaj kod aktywacji”).
 4. Skopiuj kod i wklej go w okienko aktywacji w tym programie.
 5. Naciśnij przycisk “aktywuj!”.
 6. Wprowadź e-mail zweryfikowanego konta, którego używasz w grze.
 7. Zaznacz ile chcesz dodać do konta smoczych monet i yang.
 8. Naciśnij przycisk generuj.
 9. Po zakończeniu wstrzykiwania kodu ciesz się dodanymi możliwościami i graj z powiększonymi możliwościami oraz zapewne motywacją!

 

Na samym końcu chcielibyśmy poprosić o ocenę naszej aplikacji, gdyż jest to motywujące do tworzenia kolejnych. Z góry dziękujemy wszystkich stałych użytkownikom naszego serwisu, to dzięki Wam on się rozwija i to Wy nadajecie mu kolorytu!

 

Komentarzy: 5 do “Metin2 hack na smocze monety i yang 2018

 1. BonislavskiV napisał(a):

  Dzięki dodanym yangom i sm jestem nie do rozjeba*ia:)

 2. PL_player19 napisał(a):

  Bardzo fajna ta Wasza aplikacja, mi przypadła do gustu i będe korzystał również z apek do innych gier. Pozdróówki.

 3. lykaniorex napisał(a):

  Zawsze zastanawiałem się skąd Ci ludzie mają tyle SM i Yang ale odpowiedź znalazłem właśnie u Was na stronie – udało mi się zasilić moje konto jak dla mnie ogromną ilością smoczych monet jak i metinowego hajsiku.

Dodaj komentarz