Ładowanie...
momio hack na diamenty i szafiry

Momio hack 2018 na Diamenty i Szafiry

 Witaj!

Nie ociągamy się tylko robimy kolejne aplikacje, dzięki którym będziecie zadowoleni i zmotywowani do dalszej rozgrywki. Tym razem na naszym celowniku jest społeczność Momio, której dosyć pokaźna
ilość graczy nas poprosiło o aplikacje. Naszym zadaniem było oskryptowanie całego programu tak, aby mógł on wykorzystać luki w zabezpieczeniach i dodać na serwer Szafiry oraz Diamenty. W poprzednich postach dawaliśmy już Ci znać o tym ze nie chcemy aby po Twojej głowie chodziły pytania z serii “Jak dodać Diamenty i Szafiry do Momio?“. U nas możesz pobrać Momio hack za darmo oraz użyć go do zwiększenia dystansu poziomowego między Tobą a innymi graczami, którzy nie mają takiej opcji jaką Ty właśnie znalazłeś w tej chwili.  Hack do Momio jest bezpieczny i działający oraz cały czas aktualizowany wraz z aktualizacja zabezpieczeń. Tak tam zamieściliśmy nasz kod że jest nie możliwy do wykrycia a co to dla Ciebie znaczy? Bezpieczne konto i uchronione przed
banem.

Przejdź do generatora online >> Momio Hack << 

Momio Hack


Zmotywowaliście nas swoimi komentarzami na poprzednie aplikacje, że nie mogliśmy pozostać w odpoczynkowej hibernacji a od razu zawiązać sznurówki i mocno przysiąść do pracowania nad kodem. Nasz pentester powiemy Ci że szybko sobie poradził z zaimplementowainem kodu na serwerach i mogliśmy szybkim tempem przejść do tworzenia apki. Momio Hack do pobrania jest dostępny do uzytku dla każdego, jednak żeby go uruchomić musisz mieć kod licencyjny. Zapewne pojawia się u Ciebie pytanie dlaczego tak? A no właśnie już tłumaczę, nie chcemy aby nasz program był wykorzystywany przez boty a teraz już są tak inteligentne że łamią najtrudniejsza captche, zabezpieczyliśmy się właśnie dzięki temu że do aktywacji potrzebny jest kod licencyjny. Zdobędziesz go gdy odpalisz pobraną aplikację i naciśniesz przycisk Odbierz kod lub uzyj po prostu
generatora online. 

Zalety z korzystania z Hacka do Momio


  • Dodasz Diamenty oraz szafiry do konta w przeciągu maksymalnie 5 minut po pobraniu stworzonego przez nas programu.
  • Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed banem swojego konta, my już o tym pomyśleliśmy wcześniej i całe połączenie z serwerem jest zaszyfrowane.

Zdjęcia przedstawiające działanie aplikacji Momio Hack


Momio hack

Tak wygląda program stworzony przez zespół HDG. Bardzo łatwy w obsłudze, jednak dla laików tego typu programów dołączamy na samym dole instrukcje video i instrukcje textową w pigułce.

hack do momio

Tutaj masz fotkę z dzialaniem programu po dodaniu 500000 diamentów oraz 500000 szafirów.

Generator Online *bez pobierania*


Przejdź do generatora online >> Momio Hack <<


 

Video


Opis Momio


Nie wiem czy mogę napisać że jest to gra ponieważ Momio, nie jest tylko grą jak niektórzy uważają. Jest to bardzo rozbudowany serwis społecznościowy wycelowany w młode osoby. Na samym początku po założeniu konta, musimy dopasować do siebie swoją postać, czyli nadać jej cechy fizyczne. Po zrobieniu tego jesteś przeprowadzany przez samouczek. Voila, możesz teraz zacząć poznawanie świata i społeczności tego portalu. Niektóre szkoły i klasy mają wspólne grupy czatowe, więc wystarczy że wyszukasz swoją szkołę podając miejscowość w której znajduje się szkoła. Żeby zdobyć więcej musisz niestety użyć realnych pieniędzy lub stety naszej aplikacji na którą właśnie wpadłeś. Szukasz zalet z jej korzystania? Znajdziesz je niżej!

Instrukcja obsługi w pigułce


  1. Pobierz plik  Momio hack
  2. Włącz Momio hack.exe.
  3. Wprowadź kod aktywacyjny aplikacji (uzyskasz go po naciśnięciu “Uzyskaj kod aktywacji”).
  4. Skopiuj kod i wklej go w okienko aktywacji w tym programie.
  5. Naciśnij przycisk “aktywuj!”.
  6. Wprowadź e-mail zweryfikowanego konta, którego używasz w grze.
  7. Zaznacz ile chcesz dodać do konta Diamentów i Szafirów.
  8. Naciśnij przycisk generuj.
  9. Po zakończeniu wstrzykiwania kodu ciesz się dodanymi możliwościami i
    graj  z powiększonymi możliwościami oraz zapewne motywacją!

Momio hack 2017

Na samym końcu chcielibyśmy poprosić o ocenę naszej aplikacji, gdyż jest to motywujące do tworzenia kolejnych. Z góry dziękujemy wszystkich stałych użytkownikom naszego serwisu, to dzięki Wam on się rozwija i to Wy nadajecie mu kolorytu!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 22, średnia: 4,64 na 5)

 

Loading…

Komentarzy: 5 do “Momio hack 2018 na Diamenty i Szafiry

  1. papuziksa napisał(a):

    Sprawdziłam generator, działa.

  2. kochaBLJAT napisał(a):

    Zarąbiście to serio działa :O

  3. malaMIx napisał(a):

    Ale mi sie mordka cieszy na widok ilości szafirów i diamentów na moim koncie

  4. ewelk4M3 napisał(a):

    Super ta apka do pobrania

  5. Wer_WAWRZ napisał(a):

    Momio dla mnei jest całym życiem a gdy znalazłam ten generator to moje serducho zaczęło bić jeszcze mocniej. Nie wiem jak mam się Wam odwdzięczyć za to że do mojego konta dodałam sobie diamenty i szafiry. Jestem ogromnie wdzięczna!!!!

Dodaj komentarz