Ładowanie...
ogame hack na surowce

Ogame hack 2018 na surowce

Siemasz!

Sam byłem kiedyś graczem gry o nazwie Ogame i ciesze się, że jako zespół HDG możemy pomóc wszystkim grającym w nią graczom. Zastanawiałeś się kiedyś Jak dodać surowce do Ogame za darmo? Odrzuć to pytanie! Metal , deuter, kryształ , energia, antymateria, te wszystkie surowce są w zasięgu Twoich rąk. Nie czekaj dłużej tylko przejdź do lektury mojego posta lub jeśli jesteś zbyt niecierpliwą osobę to przeczytaj chociaż krótką instrukcję, która znajduje się na dole i obierz sobie program, dzięki któremu chcesz dodać sobie te opcje (masz 2 wybory). Ogame hack jest stworzony z myślą o Tobie i innych graczach po to aby ułatwić funkcjonowanie w tej grze.

 

Przejdź do generatora online >> Ogame Hack <<

Ogame Hack


Jak już wiesz w świecie realnym pieniądze załatwiają większość spraw, tu masz przełożenie na świat kosmicznej gry o nazwie Ogame. Walutą, którą są surowce są potęgą. Jeśli je masz i potrafisz dobrze wykorzystać to rozbudowujesz się w szybkim tempie zyskując wtedy większą przewagę nad swoimi realnymi przeciwnikami. Nasz zespół zadbał o to abyś miał też możliwość wyboru i nasz Hack do Ogame dzieli się na dwie możliwości. Pierwszą z nich o której musisz wiedzieć jest wersja generatora online dodającego surowce a drugą wersją jest program do pobrania. Pewnie teraz w Twojej głowie pojawia się pytanie dlaczego tak zrobiliśmy? Otóż wiele osób jest z góry negatywnie nastawiona do Ogame hack 2017 do pobrania a dlaczego? Boją się o to ze program będzie zawirusowany. Ja też swojego czasu złapałem niebezpieczne wirusy ściągając zza młodu Cracka bodajże do Sony Vegas. Nie dziwiąc się podejściem ludzi i chęcią dodania sobie bezpośrednio surowców przez przeglądarkę stworzyliśmy tak oskryptowany system, że nic nie stoi temu na przeszkodzie!

 

 

Zalety z korzystania z Hacka do Ogame


 • Obojętnie czy użyjesz generatora online do Ogame czy Ogame hack 2017 do pobrania to i tak po zakończonym procesie generowania surowców zostaną one przyznane do konta.
 • Masz gwarancję naszego systemu anti-ban, który jest skuteczny i nie da wykryć że Twoje konto dodało sobie surowców.

Zdjęcia przedstawiające działanie aplikacji Ogame Hack


Ogame Hack

Dzięki tej aplikacji dodasz do konta Metal , deuter, kryształ , energię, antymaterię.

hack do ogame

Dowód działania generatora surowców do Ogame

Generator Online *bez pobierania*


Przejdź do generatora online >> Ogame Hack <<


 

Video


Opis Ogame


Niektórzy to by nazwali tą grę pobratymcem gwiezdnych wojen, jednak tutaj nie ma wiele wspólnego. Nie ma żadnych mieczy świetlnych a za to jest flota, która możesz skonstruować tak że będzie najpotężniejsza w galaktyce. Wszystko tylko i wyłącznie zależy od Ciebie i Twoich umiejętności rozporządzania surowcami i taktyką gry. Rozbudowujesz swoją bazę po to, aby wzmocnić swoje oddziały i podbić bazę wroga rabując przy tym surowce, które udało mu się zgromadzić. Pamiętaj też o obronie własnej. Gdy nadciągnie wróg z jego kosmiczną flotą musisz być przygotowany, że będzie próbował Ci wyszarpać twoje ciężko zarobione surowce. Cała gra jest postawiona jako gra przeglądarkowa. Jednak znajdziesz ciekawą aplikację do Ogame a nazywa się alarmer. Gdy wróg zaczyna atakować Twoją wioskę przyjdzie na urządzenie mobilne wiadomość informująca o tym procesie. Możesz wtedy szybko zareagować i zacząć męczyć swojego najeźdźce.

Instrukcja obsługi w pigułce


 1. Pobierz plik Ogame_hack
 2. Włącz Ogame hack.exe.
 3. Wprowadź kod aktywacyjny aplikacji (uzyskasz go po naciśnięciu “Uzyskaj kod aktywacji”).
 4. Skopiuj kod i wklej go w okienko aktywacji w tym programie.
 5. Naciśnij przycisk “aktywuj!”.
 6. Wprowadź e-mail zweryfikowanego konta, którego używasz w grze.
 7. Zaznacz ile chcesz dodać do konta surowców.
 8. Naciśnij przycisk generuj.
 9. Po zakończeniu wstrzykiwania kodu ciesz się dodanymi możliwościami i graj z powiększonymi możliwościami oraz zapewne motywacją!

Ogame Hack 2017

 

Na samym końcu chcielibyśmy poprosić o ocenę naszej aplikacji, gdyż jest to motywujące do tworzenia kolejnych. Z góry dziękujemy wszystkich stałych użytkownikom naszego serwisu, to dzięki Wam on się rozwija i to Wy nadajecie mu kolorytu!

 

Komentarzy: 4 do “Ogame hack 2018 na surowce

 1. Bartyran napisał(a):

  Dodane, a tera będzei graane hehe!!!!

 2. Zapalka_K napisał(a):

  Śledze Wasz serwis na bieżąco i testuje Wasze apki, musze powiedzieć o Was że jesteście profesjonalistami.

 3. staniKxX napisał(a):

  jestem za tym żeby dać wam nagrodę nobla za to co odkrycie dla polskiej społecznosci graczy. Ja jako wieloletni gracz ogame wam bardzo dziękuje ponieważ każdy z nas wie jakie ważne są surowce.

 4. kosmonautaTYPO napisał(a):

  Wszystko dodane w momencie, działa dlatego też polecam graczom Ogame

Dodaj komentarz