Ładowanie...
Plemiona hack na drewno, żelazo i glinę

Plemiona hack na drewno, glinę i żelazo

Siemanko!

Plemiona to gra, która ciesz się wielką sława i nie tylko wśród polskich fanów ale także zagranicznych. Wcześniejsza nazwa tej gry to Tribal Wars ale po wprowadzeniu wielu ulepszeń i usprawnień się ona zmieniła. Gracze tej gry poprosili nas o to abyśmy zrobili aplikację na wzór reszty która doda do ich kont surowce takie jak glina, srebro i drewno. Wobec tego nie pozostaliśmy bierni tylko zakasaliśmy rękawy i wzieliśmy się do pracy. Taką pracę możemy nazwać ogromną przyjemnością bo nie dość że pokazujemy przy tym nasze umiejętności programistyczne całej polskiej publiczności to jeszcze dochodzi do tego że możemy się spotkać całym składem HDG i wspólnie pracować. Plemiona hack jest rozgałęziony na dwa rodzaje tak samo jak w poprzednich apkach – na taki program, który możesz pobrać na swój komputer i na taki który możesz odpalić z poziomu przeglądarki (znajduje się on na samym dole tego posta i jest nazwany generator online).

 

Przejdź do generatora online >> Plemiona Hack <<

Plemiona Hack


Często grając w tą gre zadawałeś sobie pytania typu : Jak dodać drewno, glinę i srebro do Plemiona za darmo? , Czy istnieje bezpieczny i działający hack do Plemiona? Te pytania i każde inne związane z generatorem surowców zostały właśnie rozwiane gdy wszedłeś na stronę tego posta. Stworzyliśmy apke, która może służyć Ci przez bardzo długie lata dzięki temu że stworzyliśmy porzadny system aktualizacji do tej jak i do każdej innej. Polega on na tym że wraz z aktualizacją serwera danej gry pobrany hack także się aktualizuję. Twój wybór polega na tym czy chcesz dodać surowcę poprzez generator online czy poprzez hack do Plemiona do pobrania. Oba są tak samo działające jednak jeśli nie lubisz ściągać nieznanych dla Ciebie plików na swój komputer lub nie chcesz zapychać na nim miejsca to skorzystaj z opcji online i dodaj surowce przez przeglądarke. Plemiona hack 2017 do pobrania jest tak samo skuteczny. Jedyna różnica pomiędzy jednym a drugim to to że online jest do użytku poprzez przeglądarke. Jest on oparty na tym samym skrypcie co ten do pobrania.

 

 

Zalety z korzystania z Hacka do Plemiona


 • Obojętnie czy użyjesz generatora online do Plemiona czy Plemiona hack 2017 do pobrania to i tak po zakończonym procesie generowania surowców zostaną one przyznane do konta.
 • Nasz system anti-ban jest nie zawodny przez co możesz być pewny tego że Twoje konto jest bezpieczne i nie ma możliwości jego zbanowania.

Zdjęcia przedstawiające działanie aplikacji Plemiona Hack


Plemiona Hack

Dzięki tej aplikacji dodasz do konta glinę, żelazo i drewno.

hack do plemiona

Dowód działania generatora surowców do Plemiona

Generator Online *bez pobierania*


Przejdź do generatora online >> Plemiona Hack <<


 

Video


Opis Plemiona


Żeby zacząć swoją przygodę z tą grą nie musisz niczego instalować bo jest to gra stworzona na przeglądarke czyli tak zwana gra przeglądarkowa. Po tym jak już się zarejestrujemy w systemie i wymyślimy sobie unikalny nick (nazwe użytkownika) zostajemy osadzenie gdzieś w krainie posiadając małą wioskę. Najczęstszym zadawanym pytaniem przez graczy jest to czego potrzebujemy aby móc się powoli rozbudowywać. Tutaj będziesz musiał wydobywać surowcę takie jak drewno, glina i żelazo. Twoja siła charakteru poprowadzi Cię nie tylko przez Twoją malutką mieścine w której się nic nie dzieje. Z czasem gdy będziesz się rozbudowywał wszystko przeistoczy się w wielki zamek z fortyfikacjami, które służyć Ci będa jako swoista obrona przed atakiem wroga. Czym wyższy poziom tym więcej osób będzie miało chrapkę aby wdrążyć plan strategicznego oblężenia na swój zamek. Ty tak samo będziesz mógł zebrać swoje wojska i eksplorować teren przy tym plądrując wrogie wioski. Pamiętaj o jednej zasadzie w tej grze, w sumie to najwazniejszej – albo jesteś łowca albo jestes zwierzyną.

Instrukcja obsługi w pigułce


 1. Pobierz plik Plemiona hack
 2. Włącz Plemiona_hack.exe.
 3. Wprowadź kod aktywacyjny aplikacji (uzyskasz go po naciśnięciu “Uzyskaj kod aktywacji”).
 4. Skopiuj kod i wklej go w okienko aktywacji w tym programie.
 5. Naciśnij przycisk “aktywuj!”.
 6. Wprowadź e-mail zweryfikowanego konta, którego używasz w grze.
 7. Zaznacz ile chcesz dodać do konta surowców.
 8. Naciśnij przycisk generuj.
 9. Po zakończeniu wstrzykiwania kodu ciesz się dodanymi możliwościami i graj z powiększonymi możliwościami oraz zapewne motywacją!

Plemiona hack 2017

 

 

Na samym końcu chcielibyśmy poprosić o ocenę naszej aplikacji, gdyż jest to motywujące do tworzenia kolejnych. Z góry dziękujemy wszystkich stałych użytkownikom naszego serwisu, to dzięki Wam on się rozwija i to Wy nadajecie mu kolorytu!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 13, średnia: 4,85 na 5)

Loading...

5 thoughts on “Plemiona hack na drewno, glinę i żelazo

 1. Rozbudowując moje imperium jesteście zniszczeniu, wszystkie surowce dotarły do mojego konta więc teraz będe waszym władcą

 2. Oby jak najmniej osób o tym wiedziało bo wszyscy sobie będa zasilać konta, ciekawe ile to jeszcze będzie działać, jak myślicie?

 3. Będe do Was wracał po jeszcze jak zabraknie chociaż dodałem tyle surków że chyba kurde nigdy nie zabraknie haha 😀

Dodaj komentarz