Ładowanie...
transformice hack na truskawki i ser

Transformice hack na truskawki i serki

 Cze!

Zebraliście się liczną grupą fanów gry Transformice czego Wam serdecznie gratuluje. Coraz bardziej widzimy że niektór espołeczności gier są na tyle zgrane żeby wysłać kilkaset wiadomości o
tym czego potrzebują. Dlatego My rozwiązujemy Wasz problem z brakiem truskawek i sera tym samym wprowadzając w obieg aplikację o nazwie Transformice hack , która dodaje wyzej wymienione opcje. Czy jesteś gotowy aby przejąc kontrolę nad mysim światem? Posiadając w swoich rękach tą aplikację niezależnie od jej rodzaju (czy jest to generator online na ser i truskawki do Transformice czy też Transformice hack 2017 do pobrania ).

 

Przejdź do generatora online >> Transformice Hack <<

Transformice Hack

Na samym początku omówienia tej świetnej aplikacji nie pozostaje nam nic innego jak rozbić Wasze pytania, które tak często wklepujecie w wyszukiwarkę. Jak one brzmią? Jak dodać serki i truskawki do Transformice? Istnieje bezpieczny i działający hack do Transformice? To już jest przeszłość i nie masz nawet powodu ich wpisywać, ponieważ znalazłeś konkretny sposób aby na Twoim koncie pojawiły się nieograniczone ilości serka i truskawek. Ten Hack do Transformice dzieli się jak wcześniejsze typy aplikacji na naszej stronie na dwa rodzaje –przeglądarkowy i do pobrania. Obie oparte są na tym samym skrypcie, tylko jednak gdy masz mało miejsca na swoim dysku lub z innych powodów nie chcesz ściągać na swój komputer nieznanego oprogramowania to dodasz walutę transformice’ową przez przeglądarkę na samym dole tego posta.

 

 

Zalety z korzystania z Hacka do Transformice


 • Obojętnie czy użyjesz generatora online do Transformice czy Transformice hack 2017 do pobrania to i tak gdy zakończysz proces serki i truskawki zostaną dodane do konta.
 • Wcześniej wymieniony system anti-ban dający całkowitą ochronę Twojego konta.
 • Wcześniej wymieniony system aktualizacyjny sprawia że hack jest cały czas działający.

Zdjęcia przedstawiające działanie aplikacji Transformice Hack


Transformice Hack

Dzięki tej aplikacji dodasz do konta truskawki i serki.

hack do transformice

Dowód działania generatora serków i truskawek do gry Transformice

Generator Online *bez pobierania*


Przejdź do generatora online >> Transformice Hack <<


 

Video


Opis Transformice


Gra wywodzi się z języka francuskiego ponieważ właśnie tam ona powstała.  Gra jest tak szybko rozwijana że już w ciągu roku do niej zostało dodane aż 17 języków, co miało wpływ na wypromowanie tej
gry na całym świecie. Gra jest dostępna na przeglądarce i aby zacząć rozgrywkę wystarczy, że zarejestrujesz się raz w systemie i potwierdzisz swoje konto e-mailem. Po zalogowaniu do gry masz do wyboru typy trudności gry. Na samym początku radziłbym wybrać Ci typ tutorial w którym nauczysz się poruszania po mapce rozgrywkowej oraz jak się zbiera i zanosi ser do swojej nory. Potem wszystko zależy od Ciebie, tryb normal to rozgrywka na normalnych mapach oraz eventowych, tryb Vanilla to jeden z prostszych trybów opierający się na systemie zabierz ser i uciekaj do swojej nory, tryb bootcamp jest trybem trudniejszym, ponieważ tutaj musisz połamać swoje mysiaste stópki aby pokonać trudne przeszkody i przejść mapę, tryb survirvor ma wiele wspólnego z survivalem przez to że musisz przetrwać atak wrogiego szamana i uzyskać największą liczbę punktów, tryb Racing to wyścig i kto go ukończy jako
pierwszy wygrywa.  Gdy już wybierzemy tryb w którym chcemy grać to zostajemy przydzieleni do losowego pokoju, oczywiście na własne potrzeby możemy go zmienić i przyłączyć się do innego pokoju z innymi graczami. Gdy zbieramy serki pojawiają nam się większe możliwości co do kupowania ekwipunku naszej myszy. Jednak my stworzyliśmy dla Ciebie ogromne ułatwienie, ser i truskawki są już tylko kwestią kilku minut.

 

Instrukcja obsługi w pigułce


 1. Pobierz plik Transformice hack
 2. Włącz Transformice_hack.exe.
 3. Wprowadź kod aktywacyjny aplikacji (uzyskasz go po naciśnięciu “Uzyskaj kod aktywacji”).
 4. Skopiuj kod i wklej go w okienko aktywacji w tym programie.
 5. Naciśnij przycisk “aktywuj!”.
 6. Wprowadź e-mail zweryfikowanego konta, którego używasz w grze.
 7. Zaznacz ile chcesz dodać do konta truskawek i serka.
 8. Naciśnij przycisk generuj.
 9. Po zakończeniu wstrzykiwania kodu ciesz się dodanymi możliwościami i graj z powiększonymi możliwościami oraz zapewne motywacją!

 

Transformice hack 2017

 

Na samym końcu chcielibyśmy poprosić o ocenę naszej aplikacji, gdyż jest to motywujące do tworzenia kolejnych. Z góry dziękujemy wszystkich stałych użytkownikom naszego serwisu, to dzięki Wam on się rozwija i to Wy nadajecie mu kolorytu!

 

Komentarzy: 5 do “Transformice hack na truskawki i serki

 1. queeenka napisał(a):

  Ser i truskawy są moje o oo o o oo tak!!!!!

 2. Malymati napisał(a):

  Teeeeeeeeeeraz jestem Waszym panem haha! A tak bez napinki to bardzo polecam generator online bo to dzięki niemu dodałem sobie truskawy i ser

 3. ypotaN napisał(a):

  Moja mysz tera Was wszystkich zjedzie XDDD

 4. kici4 napisał(a):

  Jak dla mnie jesteście najlepsi, serki i truskawki miałam od razu po wejściu do gry

Dodaj komentarz