AFK Arena Kody

AFK Arena GIFT 🎁

AFK Arena kody

Paczka zawiera:

 • Diamenty 5,000 💎
 • Złoto 100,000 🪙
 • 120x Elitarnych Kamieni Dusz Bohaterów 🟪
 • 50x Zwykłe Zwoje Bohaterów 🟦

AFK Arena to bardzo popularna mobilka w charakterze fabularnej gry RPG. Studio LilithGames zaprezentowało swój projekt w 2018 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Gra mobilna posiada niezwykle rozbudowany system osiągnięć oraz bohaterów. Znajdziemy tam również waluty premium takie jak diamenty czy złoto, które zdobędziemy również za darmo z na przykład AFK Arena kody. System gry to nic innego jak rozgrywka taktyczna, w której musimy uwzględnić wiele czynników takich jak dystans, klasa i rodzaj energii bohatera. Świetnie w tym dość skomplikowanym schemacie wspiera nas samouczek gry, który wprowadza nas w świat AFK Arena Polska. Ważnym aspektem gry jest rozwój bohaterów różnych klas. W tym świecie mobilnym czeka nas dużo wyzwań oraz misji, gdzie potrzebna nam będzie dobra drużyna AFK Arena.

Zawartość

Najlepsze ustawienie drużyny

Podstawową zasadą gier taktycznych jest posiadanie wielu bohaterów lub kart w zależności od trybu rozgrywki. W przypadku gry mobilnej AFK Arena im więcej championów posiadamy, tym większe mamy możliwości stworzenia idealnej drużyny. Niestety nie ma idealnego teamu, który sprawdzi się za każdym razem. Na wygraną wielki wpływ ma frakcja postaci i procentowa przewaga jej kontry.

We wczesnej fazie gry, najlepiej skupić się na bohaterach zadających obrażenia długodystansowe i zbiorczo. Do takich bohaterów z pewnością zaliczamy Shemire. Bohater zadający bardzo duże obrażenia, to podstawa to przechodzenia kolejnych poziomów przygody. Zależy nam na tym ponieważ chcemy rozwijać swoją postać i zdobywać atrakcyjne nagrody. Z pewnością pomogą nam w tym kody AFK Arena do wykorzystania w zakładce redeem codes.

 1. Shemira
 2. Lucius
 3. Estrilda
 4. Brutus
 5. Hogan

Gdy przejdziemy pierwsze poziomy i oswoimy się z nowymi lokacjami, to czas na kolejne etapy gry. Potrzebujemy już zespołu postaci, które razem współpracuje i idealnie się uzupełnia. Grupa powinna składać się z atakującego, obrońcy oraz postaci leczącej. Jest to fundament do rozpoczęcia starożytnych ruin oraz wież frakcyjnych.

 1. Saveas
 2. Brutus
 3. Nemora
 4. Arden
 5. Lyca

W końcowej fazie gry skupiamy się już na dwóch drużynach PVE oraz PVP. Ilość ulepszeń jest tu kluczowa, ponieważ dodatkowo musimy zwracać uwagę na nasz ekwipunek. To idealna chwila aby wykorzystać darmowe diamenty AFK Arena. Dopiero po osiągnięciu wyższego poziomu, jest to opłacalne.

 1. Brutus
 2. Shemira
 3. Lyca
 4. Nemora
 5. Tasi

Na co wydać diamenty AFK Arena?

Diamenty to waluta premium w AFK Arena. Zdobywamy ją z różnych źródeł, jako nagrody za zadania i na przykład postęp w przygodzie. Dodatkowym zastrzykiem są specjalne wydarzenia potocznie nazywane eventami oraz darmowe kody do AFK Arena. Pozyskujemy je z social media i oficjalnej strony producenta gry, a także w specjalnych akcjach sponsorowanych takich jak ta w formie prezent do AFK Arena. Diamenty oraz darmowe złoto zużywamy dopiero w późniejszej fazie gry, gdy nasz sklep wypełniają już najlepsze przedmioty oraz ulepszenia. Wyjątkiem jest fioletowy proszek, który kupujemy codziennie bez wyjątku.

Diamenty wydajemy głównie na zwoje bohaterów oraz mityczne przedmioty T1 i T2. Służą również do pokoju astrologa, ale tutaj bezpieczniej jest korzystać z darmowych diamentów AFK Arena. Karty astrologa są także dostępne do zdobycia w grze, natomiast zebranie większej ilości jest raczej czasochłonne.

Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna z mobilną aplikacją na systemie Android oraz iOS. Producentem jest firma InnoGames GmbH czyli niemieckim zespołem prosperującym na rynku od 2007 roku. Gra powstała w 2012 roku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdzają wysokie zarobki. Walutą premium są diamonds, a głównym celem gry jest budowa miasta.

Diablo Immortal cheats

Diablo Immortal Cheats

Diablo Immortal kultowa gra z gatunku MMORPG. Swój świat przedstawia podobnie jak pozostałe części Diablo II: Lord of Destruction oraz Diablo III. Chronologicznie gra znajduje się między częścią drugą, a trzecią i prowadzi nas dalej w układ hack’n’slash. W mobilce znajdziemy kilka walut premium takich jak platyna czy wieczne kule, które możemy zdobyć za darmo używając kody Diablo Immortal.

Clash of Clans codes

Clash of Clans Gems

Clash of Clans to strategiczna gra, w której głównym celem jest wybudowanie dobrze prosperującej wioski. To doskonała mobilka, która zaprezentowana została dokładnie 10 lat temu przez firmę Supercell. To dzisiaj jest jedną z najlepiej zarabiających gier mobilnych na świecie według Clash of Clans reddit.

Czy gra jest F2P?

AFK Arena Polska jest całkowicie darmowa, a waluta VIP czyli diamenty i złoto jest jak najbardziej do zdobycia w grze. Rozwój postaci jest długotrwały i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Z pomocą przychodzi nam kod AFK Arena oraz comiesięczne eventy. Trzeba jednak przyznać, że gra mobilna jest stworzona pod tak zwany P2W czyli zapłać, a Twoja gra stanie się dużo łatwiejsza. Niestety nie da się tego ukryć, natomiast twórcy mobilki pozwalają nam na rozwój postaci taki jak każdego innego gracza w darmowej formie. Zalecamy śledzić social media oraz zdobywać AFK Arena codes.