Clash of Clans Gems

Clash of Clans GIFT 🎁

Clash of Clans Free Gems

Paczka zawiera:

  • Klejnoty (Gems) 2,500 🟩
  • Złoto (Gold) 5.000,000 🪙
  • Eliksiry (Elixir) 2.500,000 🟣

Clash of Clans to strategiczna gra, w której głównym celem jest wybudowanie dobrze prosperującej wioski. To doskonała mobilka, która zaprezentowana została dokładnie 10 lat temu przez firmę Supercell. To dzisiaj jest jedną z najlepiej zarabiających gier mobilnych na świecie według Clash of Clans reddit. Ważnym aspektem gry jest zdobywanie surowców, to dzięki nim możemy rozwijać naszą osadę. Z pewnością nie jeden gracz będzie ją chciał zaatakować, więc warto skupić się także na obronie. Pomóc nam w tym mogą gemy, a zdobyć je można za realne pieniądze lub okolicznościowe wydarzenia. Alternatywą są Clash of Clans kody, które zasilą nasze konto darmowymi klejnotami i złotem.

Zawartość

Jak rozbudować osadę?

Rozwój wioski to kluczowe podłoże naszej rozgrywki. Dzięki jak najszybszemu wybudowaniu podstawowych budynków, zdobędziemy kolejne poziomy. Zaczynamy od podstawy czyli ratusza, kopalni i magazynu złota. Produkcja golda jest dla nas o tyle ważna, że koszty poszerzania naszej wioski znacznie się zwiększają z kolejnymi etapami gry. Niestety w grze nie ma dostępnych Clash of Clans mod, które wykonywały by za nas część zadań. Jesteśmy z dani na swoje umiejętności, a także codzienne logowanie. Musimy także pamiętać o jednostkach bojowych, dlatego kolejnym obiektem powinien być Obóz Armii. Zdecydowanie dużo prościej będzie zdobyć trochę gemów z Clash of Clans creator code i przyspieszyć budowanie kolejnych gmachów.

Jak zdobyć Clash of Clans gems?

Jest wiele sposobów aby zasilić nasze konto klejnotami. Pierwszą podstawową metodą są osiągnięcia, gdzie zabieramy zdecydowanie dużą ilość gemów. Drugą dosyć kosztowną są mikropłatności, czyli wydawanie prawdziwych pieniędzy na kryształy. Ceny zaczynają się od 50, a kończą nawet na 500 złotych. Wydarzenia i specjalne eventy to kolejne miejsce gdzie możemy zdobyć kilkadziesiąt Clash of Clans free gems. Developerzy przygotowują dla nas głównie w święta, masę atrakcji oraz prezentów. To idealny moment na rozpoczęcie gry. Ostatnim zdecydowanie najkorzystniejszym sposobem są Clash of Clans kody. Dzięki nim zdobędziemy darmowe złoto, gemy oraz doświadczenie.

Jak atakować i wygrywać?

Walka to jedna z zasad tej gry, musisz grabić i niszczyć inne wioski. Pamiętaj, że to działa w dwie strony. Broń swojej osady, w tym również zasobów. Zainwestuj złoto w ulepszanie wojska. Twoim celem jest rozwijanie wioski. Korzystaj z silnych ale małych oddziałów, aby oszczędzić zapasy oraz rezerwy. Ustal swoje cele, kradnij lub niszcz. Przyjdzie czas, w którym koszty zwiększą się do poziomu dla Ciebie chwilowo nieosiągalnego. To pora na budowaniu kolejnych fundamentów Twojego imperium. Pamiętaj nie korzystaj z Clash of Clans hack to tylko utrudni Ci rozgrywkę.

Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna z mobilną aplikacją na systemie Android oraz iOS. Producentem jest firma InnoGames GmbH czyli niemieckim zespołem prosperującym na rynku od 2007 roku. Gra powstała w 2012 roku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdzają wysokie zarobki. Walutą premium są diamonds, a głównym celem gry jest budowa miasta.

Diablo Immortal cheats

Diablo Immortal Cheats

Diablo Immortal kultowa gra z gatunku MMORPG. Swój świat przedstawia podobnie jak pozostałe części Diablo II: Lord of Destruction oraz Diablo III. Chronologicznie gra znajduje się między częścią drugą, a trzecią i prowadzi nas dalej w układ hack’n’slash. W mobilce znajdziemy kilka walut premium takich jak platyna czy wieczne kule, które możemy zdobyć za darmo używając kody Diablo Immortal.

AFK Arena kody

AFK Arena Kody

AFK Arena to bardzo popularna mobilka w charakterze fabularnej gry RPG. Studio LilithGames zaprezentowało swój projekt w 2018 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Gra mobilna posiada niezwykle rozbudowany system osiągnięć oraz bohaterów. Znajdziemy tam również waluty premium takie jak diamenty czy złoto, które zdobędziemy również za darmo z na przykład AFK Arena kody.