Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires
GIFT 🎁

Forge of Empires diamenty za darmo

Paczka zawiera:

  • Diamenty (Diamonds) 1,000 💎
  • Monety (Coins) 5.000,000 🪙
  • Medale (Medals) 5,000 🏅

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna z mobilną aplikacją na systemie Android oraz iOS. Producentem jest firma InnoGames GmbH czyli niemieckim zespołem prosperującym na rynku od 2007 roku. Gra powstała w 2012 roku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdzają wysokie zarobki. Walutą premium są diamonds, a głównym celem gry jest budowa miasta. Pomoże nam w tym znakomita strategia oraz Forge of Empires jak zdobyć diamenty. Warto też pamiętać o handlu, produkcji oraz walce z innymi taktykami.

Zawartość

Jak szybko rozwinąć miasto?

Rozwój miasta dzielimy na kilka epok w tym te początkowe takie jak kamienia, brązu i żelaza. Graczy klasyfikujemy na logujących się kilka razy dziennie i tych, którzy robią to sporadycznie. Najważniejsze jest aby stwierdzić, do jakiego podziału należymy. Dzięki temu, możemy obrać strategię. Gdy jest Forge of Empires event to sprawa jest dużo łatwiejsza, ponieważ rozwój jest zdecydowanie uproszczony. Natomiast jeśli zaczynasz w czasie gdy nie ma specjalnych wydarzeń warto zacząć budować chaty w jak największej ilości. Następnie rozpocznij produkcję i loguj się stosunkowo często ustawiając zlecenia 5 i 15 minutowe. Forge of Empires hack to nic innego jak budowa koszarów i szkolenie pierwszych jednostek. Na tym powinniśmy się skupić, przede wszystkim zaraz po wyprodukowaniu odpowiedniej ilości surowców. Kolejne etapy gry to koniecznie kowalstwo oraz podbijanie kolejnych terenów do dalszej modernizacji twojego królestwa.

Forge of Empires skąd wziąć diamenty?

Diamenty to waluta premium, którą zdobędziemy z różnych źródeł. Po pierwsze mikropłatności, czyli standard gier mobilnych i kupowanie VIP za prawdziwe pieniądze. Dobrym sposobem na uzyskanie sporej ilości diaxów są poszczególne misje lub perła BN, które znajdziemy w zakładce zadania. Losowe nagrody z budynków to kolejna opcja, jednak ilości to raczej dodatek niż sposób na zebranie pokaźnej sumy. Forge of Empires kody to idealne rozwiązanie i całkowicie darmowe, dlatego warto śledzić social media oraz uczestniczyć w różnych konkursach na oficjalnym forum gry. Wydarzenia specjalne takie jak puzzle, loteria, zagadki sfinksa i niewątpliwe spadek po mędrcu to kolejna porcja Forge of Empires diamenty za darmo, na które warto poświęcić czas.

Jak wygrywać bitwy?

Podstawą jest zdobycie jednostek, które walczą na odległość. To nimi zadajemy kluczowe obrażenia. Wojska walczące w zwarciu najlepiej ukryć i wyczekać odpowiedniej chwili do ataku. Strategia, która przynosi korzyści oraz rezultaty. Gdy drużyna przeciwnika to głównie łucznicy, a także magowie warto wykorzystać jeźdźców – to idealna kontra. Nie walcz auto! Znajdź sposób na rozbicie przeciwnika, bezsprzecznie zdobywaj bonusy terenowe. Forge of Empires calculator pomoże Ci wyliczyć prawdopodobieństwo wygranej.

Clash of Clans codes

Clash of Clans Gems

Clash of Clans to strategiczna gra, w której głównym celem jest wybudowanie dobrze prosperującej wioski. To doskonała mobilka, która zaprezentowana została dokładnie 10 lat temu przez firmę Supercell. To dzisiaj jest jedną z najlepiej zarabiających gier mobilnych na świecie według Clash of Clans reddit.

Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires diamenty za darmo

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna z mobilną aplikacją na systemie Android oraz iOS. Producentem jest firma InnoGames GmbH czyli niemieckim zespołem prosperującym na rynku od 2007 roku. Gra powstała w 2012 roku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdzają wysokie zarobki. Walutą premium są diamonds, a głównym celem gry jest budowa miasta.

AFK Arena kody

AFK Arena Kody

AFK Arena to bardzo popularna mobilka w charakterze fabularnej gry RPG. Studio LilithGames zaprezentowało swój projekt w 2018 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Gra mobilna posiada niezwykle rozbudowany system osiągnięć oraz bohaterów. Znajdziemy tam również waluty premium takie jak diamenty czy złoto, które zdobędziemy również za darmo z na przykład AFK Arena kody.