wot kody

WOT Kody – Darmowe Premium, Złoto, Srebro i EXP

Teraz wchodzimy w klimat typowo wojskowy i będziemy rozprawiać się z naszymi wrogami za pomocą ogromnego ciężkiego pojazdu jakim jest czołg. Gra jest popularna stąd pomysł na stworzenie aplikacji WOT Kody.

Tak to World of Tanks i problemy związane z brakiem najważniejszych surowców, my dajemy Ci ogromne możliwości dzięki aplikacji i generatorowi.

Zapewne domyślasz się o jaką grę chodzi bo jest to jedna z najbardziej znanych gier i jej reklamy widnieją na Facebooku gdy słuchasz swojej ulubionej muzyki czy oglądasz filmy ze śmiesznymi kotami.

Generator online na złoto, srebro i doświadczenie jest dostępny do użytku poprzez Twoją przeglądarkę i przeniesie Cię tam przycisk widoczny poniżej tego tekstu oraz w niższej części tego posta.

World of Tanks kody jest dostępny jako aplikacja deskoptowa i możesz jej użyć z poziomu Twojego komputera a całą instrukcje jak to zrobić masz na samym dole strony.

Kody do World of Tanks – Opis

Długo szukałeś programu który kryje się za nazwą Kody do World of Tanks ?

Jeśli trafiłeś do nas to nie długo ale w internecie szerzy się od podróbek aplikacji więc strzeż się ich. U nas aplikację jak i generator są pewne i udowodniliśmy to w video poradniku który masz dostępny na dole tego posta.

Złoto, srebro, premium i exp (doświadczenie) jest dla Ciebie na wyciągnięcie reki. Przejrzysty interfejs graficzny jest stworzony specjalnie pod użytkowników korzystających z naszych rozwiązań z uwagi aby cały proces był łatwy dla przeciętnego użytkownika.

Jak pewnie się domyślasz zwiększenie ilości wyżej wymienionych walut da Ci ogromną przewagę nad przeciwnikami ale też musisz to dobrze rozplanować i strategicznie wykorzystać.

System naszych wszystkich programów posiada opcję anti-ban która daje całkowitą ochronę Twojego konta przed banem ze strony gry.

Zalety Korzystania z aplikacji Kody WOT

  • Obojętnie czy użyjesz generatora online do World of Tanks czy World of Tanks kody to i tak efekt będzie ten sam i do Twojego konta zostanie dodana pożądana waluta.

  • System anti-ban dający całkowitą ochronę Twojego konta.

  • System aktualizacyjny sprawia że hack jest cały czas działający.

Dowód działania naszej aplikacji World of Tanks Kody

world of tanks hack

Opis gry World of Tanks

Nazwa gry po przetłumaczeniu z języka angielskiego na język polski oznacza świat czołgów i na tym też opiera się cała rozgrywka. Stajesz się posiadaczem na samym początku bardzo słabego czołgu bez żadnych ulepszeń.

Czołgi mają podzielone klasy na lekkie, średnie,ciężki,niszczyciele czołgów i działa artyleryjskie i są charakterystyczne ponieważ realistyczność modeli opiera się na przydziałach do państw.

Wybierając państwo mamy do wyboru specyficzne dla każdego czołgi a kraje do wyboru mamy takie: ZSRR, USA , Francję i Niemcy.

Cała akcja rozgrywa się w historyczny dobrze znanym fanatykom historii i gier tego typu okresie II Wojny światowej. Gdy walczymy to jasne jest że jesteśmy przebiegłymi ludźmi i po każdej zwycięskiej bitwie do naszych kieszeni wpada określona ilość pieniędzy, co z nimi?

Możemy je wydawać na nowe pojazdy lub ulepszenia tych co mamy pod względem siły pocisków,opancerzenie i tym podobne kwestie.

Każdy rodzaj czołgu ma swoją misję i poczynając od tych najlżejszych zaznaczamy że służą one głównie do celów zwiadowczych i to właśnie za ich pomocą drużyna dostaje informacje na radarze gdzie znajdują się jednostki wroga.

Historia jednak nie ma tutaj większego znaczenia ponieważ po jednej stronie barykady mogą ustać Rosyjskie T-34 oraz Amerykańskie Shermany.

Tutaj wybieramy drużynę i jej barwy czyli gramy jako niebiescy lub jako czerwoni.

Artyleria jest potężną bronią działającą przeciwko wrogiej drużynie, jednak ma swoją ogromną wadę a mianowicie gdy podjedzie jakikolwiek czołg na blisko dystans to nasze działo jest bezradne.

Najbardziej uniwersalną jednostką są średnie i ciężkie czołgi które maja wszystkich cech po trochu. Niszczyciele czołgów nie są już tak ruchliwe i są łatwiejsze do trafienia, jednak posiadają potężną siłę jak sama nazwa na to wskazuje.

Oficjalna Strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.